2 sahte altın saate 2 bin 900 lira verdi

Sahte altın saat satan dolandırıcıların tuzağına düşen 52 yaşındaki bir vatandaş, 2 adet sahte altın saat için 2 bin 900 TL ödedi.

2 sahte altın saate 2 bin 900 lira verdi
banner150

 

Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde sahte altın saat satan dolandırıcıların tuzağına düşen 52 yaşındaki bir vatandaş, 2 adet sahte altın saat için 2 bin 900 TL ödedi.

 

 

Edinilen bilgiye göre, Ceyhan Mahallesi’nde yaşayan 52 yaşındaki R.Ö.’nün yanına 3 şahıs yaklaştı. Ellerinde altın saat olduğunu ve bunları satmak istediklerini belirten kimliği belirsiz şahısların gösterdikleri saatleri inceleyen R.Ö., dolandırıcılara inanarak saatleri satın aldı. 2 adet sahte altın saat için R.Ö.’den 2 bin 900 lira alan dolandırıcılar ise hemen ortadan kayboldu.

 

Aldığı saatlerin gerçek olup olmadığı konusunda şüpheye düşen vatandaşın dolandırıldığını anlaması ise uzun sürmedi. Saatleri kuyumcuya götürdüğünde sahte olduklarını öğrenen R.Ö. büyük şok yaşadı. Saatlerin tanesinin piyasada çok düşük fiyatlara satıldığını öğrenen R.Ö., hemen durumu polise bildirdi.

 

Polis, mağdur vatandaşın verdiği eşkal doğrultusunda sahte altın saat satıcılarını yakalamak için soruşturma başlattı.

Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2015, 16:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.