banner232

Yangında alevlerin arasında kalan baba ve kızı yaralandı

Çorum'da bir ikamette meydana gelen yangında, alevlerin arasında kalan 70 yaşındaki Çetin Ruhi Karaçam ve 35 yaşındaki kızı Sevda karaçam itfaiye ekiplerince yaralı olarak kurtarıldı.

Yangında alevlerin arasında kalan baba ve kızı yaralandı

Çorum’un Kunduzhan Mahallesi Çiriş 3'üncü Sokak'ta bulunan Çetin Ruhi Karaçam'a ait gecekonduda saat 07.30 sıralarında yangın çıktı.

YETKİLİLER OLAY YERİNE GİTTİ

Evden alevlerin yükseldiğini görenler, itfaiyeye haber verdi. İhbar üzerine adrese itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi.İtfaiye ekipleri alevlerin arasında kalan Çetin Ruhi Karaçam ile kızı Sevda Karaçam'ı kurtardı.

Yaralanan baba ve kızı, ambulansla Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak, tedaviye alındı.

Sevda Karaçam'ın durumunun ağır olduğu bildirildi.

Olay yerine gelip incelemelerde bulunan Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Yağbat, "Bir baba ile kızının içeride olduğunun öğrenilmesi üzerine ekiplerimiz içeri girerek, baba ve kızını evden çıkararak sağlık ekiplerine teslim etti. Yangının çıkış nedenini araştırıyoruz" dedi. 

(Kaynak: DHA)

Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2020, 10:52
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.