banner232

Yalancı Dizisi 1. Bölüm FULL İzle! 17 Eylül 2021 Yalancı Dizisi Yeni Bölüm Tek Parça Youtube İzle!

Show TV ekranlarında bu akşam ilk kez yayınlanan Yalancı dizisi izleyicilerden tam not almayı başarırken, 2. bölüm fragmanı da merakla aratılmaya başlandı. Dizi ilk bölümündeki konu ve başarılı oyunculukları adından söz ettirdi Biz de kanalmaras.com olarak Yalancı 1. bölüm izleme seçeneğini sizler için hazırladık. Yalancı 1. ilk bölüm tamamı izle!

Yalancı dizisinin 1. bölümü Show TV ekranlarında 17 Eylül Cuma günü yayınlandı.

YALANCI DİZİSİNİN 1. BÖLÜMÜNDE NE OLDU?

Kız kardeşiyle aynı hastanede görev yapan ve öğrencilerinden birinin de babası olan ünlü cerrah Mehmet Emir ile akşam yemeğine çıkar. Birlikte geçirdikleri gecenin sabahına ikisi de farklı duygularla uyanır. Mehmet Emir karısı öldüğünden beri ilk defa birine bir şeyler hissetmektedir, mutludur. Deniz ise Mehmet Emir’in ona tecavüz ettiğini iddia etmektedir. Her iki taraf da yaşadıklarından son derece emindir. Ama birinin yalan söylediği ortadadır. Peki bu hikayedeki yalancı kimdir? Deniz mi yoksa Mehmet Emir mi?

YALANCI DİZİSİNİN KONUSU

Süreç Film imzalı iddialı dizi Yalancı'da  Deniz öğretmen (Burçin Terzioğlu) ile cerrah Mehmet Emir (Salih Bademci) keyifli görünen bir akşam yemeği yiyorlar. O gece bir şeyler yaşanıyor ama sadece ikisi biliyor neler olduğunu. Her ikisi de sabah farklı bir duyguya ve farklı bir gerçeğe uyanıyor. Tam da o sırada insanın içine bir şüphe düşüyor aslında! Birisi yalan söylüyor ama hangisi? Hangisi suçlu, hangisi masum? Hangisi doğru söylüyor, hangisi yalancı? Adeta bir tenis maçı izler gibi iki taraf arasında gidip gidip geleceğimiz bir hikaye bizi bekliyor. Aynı geceyi iki taraf da farklı şekillerde anlatıyor, farklı şekillerde görüyor. İnandıkları gibi. Yalan hiç bu kadar gerçek görünmemişti. Yalancı… İki Taraf, Tek Doğru!

YALANCI'NIN KÜNYESİ

Yönetmenliğini başarılı isim Hülya Gezer’in yaptığı, senaryosunu Yazıhane ekibinin kaleme aldığı Yalancı dizisinin başrollerinde Burçin Terzioğlu, Salih Bademci, Hazal Türesan, Cemal Toktaş ve Şahin Irmak yer alıyor. Onlara İmer Özgün, Murat Kılıç, Serkan Tınmaz, Efsane Odağ, Fatih Berk Şahin, Emir Çubukçu, Öyküsu Özyürek, Ozan Ayhan, Gizem Erman Soysaldı, Mesut Yılmaz, Doğa Karakaş, Sema Çeyrekbaşı, Özgür Şahin gibi başarılı isimler eşlik ediyor.

Yalancı ilk bölüm izleme seçeneğini bu başlık altından takip edebilirsiniz...

YALANCI İLK BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2021, 00:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.