Villadaki sırrı polis çözdü! Tüm camları aynayla kapalı ve hiç açılmıyordu

İstanbul’un Gürpınar semtinde bir villanın normalden 8 kat elektrik faturası gelmesi ve geceleri fan sesi duyulması polisin dikkatini çekti. Gizemli villanın sırrı ortaya çıktı.

Villadaki sırrı polis çözdü! Tüm camları aynayla kapalı ve hiç açılmıyordu

Hürriyet’ten Çetin Aydın’ın haberine göre, İstanbul Beylikdüzü’nde rutin kontrol görevlerini yapan İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin, Gürpınar Mahallesi’nde bakımsız ve bütün camları aynalı bir villa dikkatini çekti. Villa takibe alınırken, ilerleyen günlerde villanın deniz manzarası olmasına rağmen pencerelerinin hiç açılmadığı belirlendi.

Gece saatlerinde villadan fan sesi geldiğini tespit eden ekipler, villanın elektrik faturasını da geriye dönük inceledi. Çevredeki villalara göre 8 kat fazla elektrik faturası geldiği saptandı. Yan villalarda oturanlar birbirlerini tanırken, bu villaya gelip giden iki kişiyi kimse tanımıyordu.

1 KİŞİ TUTUKLANDI
Polis yapılan tespitlerin ardından villaya önceki gün baskın düzenledi. Hintkeneviri serasına dönüştürüldüğü tespit edilen villadaki Emrah Konolcu gözaltına alındı. Odalarda yapılan aramalarda özel ısıtma, aydınlatma ve havalandırma sistemiyle üretilen 87 kök hintkeneviri, 1 kilo 60 gram esrar, cep telefonu ve sim kart ele geçti. Emniyet’teki sorgusunun ardından adliyeye sevk edilen Emrah Konolcu, ‘uyuşturucu veya uyarıcı madde imal veya ticareti’ suçundan tutuklandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.