Ünlü tenisçiye şantaj şoku! Gizli kamerayla...

Dünyaca ünlü tenisçi Novak Djokovic şantajın kıyısından döndü. Model Natalija Scekic, Sırp tenisçi ile birlikte olma karşılığında kendisine para teklif edildiğini açıkladı.

Ünlü tenisçiye şantaj şoku! Gizli kamerayla...

Dünyaca ünlü tenisçi Novak Djokovic'in büyük bir şantajın ucundan döndüğü ortaya çıktı. Model Natalija Scekic, Sırp tenisçi ile birlikte olma karşılığında kendisine bir adam tarafından 60 bin euro önerildiğini açıkladı.

Model Scekic, "Tanıdığım bir iş adamı benimle buluşmak istedi. İş konuşacağımızı düşündüm, işin aslı sonra ortaya çıktı. Benden, Novak Djokovic ile buluşup, onu baştan çıkarmamı ve bunu gizli kamera ile kaydetmemi talep etti. Bunun karşılığında 60 bin euro ödeme alacağımı ve dünyada istediğim bir yere gideceğimi söyledi. Başta şaka olduğunu düşündüm ancak kendisi ciddiydi. Aşağılanmış hissettim, umarım bunu Novak'a yapacak kimseyi bulamamıştır. O gerçek bir aile adamı." açıklamasını yaptı.

2014'ten beri evli olan Djokovic'in eşi Jelene ile birlikte 2 de çocuğu bulunuyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.