Umreden dönen komşusunun evine asma kilit astı!

Ankara'da bir kişi umreye gidip gelen 67 yaşındaki komşusunun evinin kapısına geceyarısı asma kilit asmasının ardından apartman sakinleri Selçuk O.'yu kahraman ilan etti.

Umreden dönen komşusunun evine asma kilit astı!

Ankara’da yaşayan 67 yaşındaki Ali P. geçtiğimiz haftalarda umreye gidip gelmişti.. Ali P. dün gece evinde uyurken aynı apartmandaki komşusu Selçuk O. coronavirüs tedbiri için Ali P. ye kendince karantina uygulamak istedi ve Ali P. nin evine o uyurken dışarıdan gizlice kilit vurdu.. Sabah markete gitmek için evinden çıkmak isteyen Ali P. kapı açılmayınca yardım istemek için komşularını cep telefonundan aradı ve gerçeği öğrendi.

Umreden gelen komşusunun evine kilit vuran Selçuk O apartmanda kahraman ilan edildi.. Selçuk O apartman sakinlerine yaptığı açıklamada "Ali amcayı ben de sever sayarım ama ali amca umreden döndükten sonra tarama yada test yapıldı mı bilmiyorum bende hem kendimin hem diğer apartman sakinlerinin can güvenliğini düşünerek ona karantina uyguladım” dedi.. Selçuk O bu yaptığı ile diğer komşularının takdirini kazandı.

Kendi evinde mahsur kalan 67 yaşındaki Ali P. İse hem polisi hem de çilingiri arayarak yardım istedi.. Ali P. "Uzun süredir bu apartmanda oturuyorum ama bu olaydan sonra taşınmaya karar verdim.. en kısa zamanda bu evi satıp başka bir eve taşınacağım” dedi ve bu yapılandan dolayı komşusu Selçuk O. dan şikayetçi olacağını söyledi.

Diğer apartman sakinlerinden Ayşe E. İse Selçuk O. nun yaptığının savunarak "Selçuk beyden allah razı olsun sadece kendi için değil hepimiz için iyi bir şey yaptı ” dedi.

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2020, 11:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.