banner232

Uber'den taksicileri kızdıracak hizmet! Aşı olanlara ücretsiz

ABD menşeli Amerikan uluslararası ulaşım ağı şirketi olan UBER, kullanıcılarına yolladığı mail ile korona virüs aşısı yaptıracak vatandaşlara ücretsiz iki yolculuk sunacağını açıkladı. Gönderilen bilgilendirme mailinde, "Devlet hastanelerindeki aşı merkezlerine gidiş ve dönüşte kullanabileceğiniz her biri 40 TL'ye kadar 2 ücretsiz yolculuk sunuyoruz. " ifadeleri kullanıldı.

Uber'den taksicileri kızdıracak hizmet! Aşı olanlara ücretsiz

Türkiye'de yeni tip korona virüse karşı vatandaşların aşı olma süreci devam ediyor. Son açıklanan verilere göre, toplam aşı yapılan sayısı 27.890.029'a ulaştı.

Ulaşım ağı şirketi UBER, kullanıcılarına yolladığı mail ile aşılama sürecine destek olacağını ve ücretsiz yolculuk sunacağını açıkladı.

UBER tarafından yollanan bilgilendirme mailinde şu ifadeler yer aldı:

"İstanbul ve Ankara’da aşı olacak kullanıcılarımızın devlet hastanelerindeki aşı merkezlerine kolayca ulaşmalarını sağlamak istiyoruz.

UBERAŞI kodu ile, aşağıda detaylı listesi bulunan devlet hastanelerindeki aşı merkezlerine gidiş ve dönüşte kullanabileceğiniz her biri 40 TL'ye kadar 2 ücretsiz yolculuk sunuyoruz. Bu yolculuklar, tüm yolculuk ücretleri sürücülere ödenmek üzere Uber tarafından finanse edilecektir."

BİLGİLENDİRME NOTU EKLENDİ
Bilgilendirme mailine ek olarak, "UBERAŞI kodunu kendi aşı randevunuza gidip gelmek veya aşı olacak bir yakınınızın Uber Taksi ile yolculuk yapmasını sağlamak için kullanabilirsiniz." ifadelerine yer verildi.

YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.