banner232

Türkiye'deki bankalarla ilgili son dakika gelişmesi!

Korona virüs salgını nedeniyle çalışma saatlerinde büyük değişiklik yaşanan bankaların, normalleşme hazırlıkları yaptıkları belirtildi.

Türkiye'deki bankalarla ilgili son dakika gelişmesi!

Korona virüs salgınında, insanların en fazla toplu olarak durduğu yerlerin başında gelen bankaların çalışma saatleri azaltılmış ve vatandaşlar internet bankacılığına yöneltilmişti. Bloomberg HT'de yer alan habere göre Türkiye'deki bankalarla ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor. 

Korona virüs vaka sayılarındaki artış nedeniyle ülke genelinde alınan tedbirler nedeniyle şubelerdeki mesai saatlerini 10.00-16.00 aralığına çeken bankalardan yavaş yavaş normalleşme adımları gelmeye başladı. Bu anlamda normalleşme adımını atan ilk banka ise Akbank oldu. Kurum müşterilerine geçtiği bilgi mesajı ile 11 Ocak 2021 Pazartesi gününden itibaren tüm şubelerde saat 09.00 - 17.00 saatleri arasında hizmet vermeye başlanacağını duyurdu.

ÇALIŞMA SAATLERİNİN 9-17 YAPILMASI BEKLENİYOR

Bloomberg HT'nin bankacılık kaynaklarından edindiği bilgilere göre, hafta içinde diğer bankaların da şubelerin çalışma saatlerini 9.00-17.00'ye çekmesi bekleniyor. Bazı bankaların ise şube çalışma saatlerini yeniden eski saat aralığına çekmek için akşam 21.00'den sonra sokağa çıkma kısıtlamasının kaldırılmasını bekleyeceği öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2021, 20:53
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.