Trafik cezasına sinirlenen eski vekil İhsan Barutçu'dan polise hakaret

Yalova'da, MHP'den ihraç edilen eski İstanbul Milletvekili İhsan Barutçu, yaya geçidinde bekleyenlere yol vermediği için ceza yazan trafik polislerine hakaret etti.

Trafik cezasına sinirlenen eski vekil İhsan Barutçu'dan polise hakaret
banner150

Yalova İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı’ndaki yaya geçidinde uygulama noktası kurdu.

Ekipler, yaya geçidinde bekleyenlere yol vermeyen otomobili durdurdu.

CEZAYA SİNİRLENDİ

Ehliyet ve ruhsat istenen otomobilin sürücüsü MHP'den 2011 yılında ihraç edilen eski İstanbul Milletvekili İhsan Barutçu, polis ekiplerince kendisine ceza yazılacak olmasına sinirlendi.

Polis ekipleri ile Barutçu arasında tartışma çıktı. Polis ekipleri, Barutçu'ya trafik kuralı ihlali yaptığı için ceza kesileceğini bir kez daha belirtti.

"VATANDAŞI TAHRİK EDİYORLAR"

Bu duruma sinirlenen Barutçu, polis ekiplerine, “Eşkıyalar. Biz FETÖ’cülerden neler çektik, hala sızıntılar yoksa şerefsizim. Vatandaşı tahrik ediyorlar.” dedi.

Ehliyetini polis ekiplerine veren Barutçu’ya ‘yaya geçidinden geçmek üzere bulunan yayalara geçiş hakkı tanımamak’ suçundan 598 lira para cezası uygulandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.