Your SEO optimized title page contents

Tokat'ta bir düğünde maganda dehşet saçtı!

Tokat’ın Niksar ilçesine bağlı Çiçekli Köyünde yapılan düğünde rastgele tabanca ile ateş edildi. Kurşunların isabet ettiği 1’i çocuk 3 kişi yaralandı.

Tokat'ta bir düğünde maganda dehşet saçtı!

Tokat'ın Niksar ilçesinde 17 kilometre uzaklıkta bulunan Çiçekli köyünde düğünde gece saatlerinde havaya rast gele ateş açıldı. Düğüne giden vatandaşlardan S. E (13), S. E. (49), A. E. maganda kurşunu ile yaralandı.

Ambulanslarla Niksar Devlet Hastanesine kaldırılan yaralılardan 2’si yapılan ilk müdahalenin ardından Tokat’a sevk edildi. Tokat Devlet Hastanesine sevk edilen kız çocuğu yataklı servise alındı. Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Hastanesine sevk edilen S.E ise karın bölgesine giren kurşun nedeniyle ameliyata alındığı öğrenildi. Niksar Devlet Hastanesindeki kişinin ise elinden yaralandığı hayati tehlikesinin bulunmadığı kaydedildi.

SAVCILIK SORUŞTURMA BAŞLATTI

Olayla ilgili savcılık tarafından soruşturma başlatılırken Jandarma ekipleri kurşunların kimin silahından çıktığını tespit edilmesi için çalışma yürütüyor.

KAYNAK: İHA

YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.