TikTok'ta skandal görüntüler! Önce tokat attı sonra güldü

TikTok'ta yayınlanan skandal şiddet videosu sosyal medyada olay oldu! Küçük çocuğa tokat atan kişinin görüntüleri büyük tepki topladı.

Sosyal medya platformu TikTok'a yüklenen bir video ortalığı ayağa kaldırdı. Küçük kız çocuğuna tokat atıp o anları paylaşan kişiye tepki yağdı.

İsminin Aziz Ç. olduğu iddia edilen şahsın, kız çocuğunu tokatlayarak ağlattığı TikTok videosuna sosyal medyadan tepki yağdı.

TOKAT ATIP GÜLDÜ
Videonun başında küçük çocuğu yakasından tutan şahıs, art arda zavallı çocuğa tokat attığı görülüyor. Daha sonra başka bir çocuk da kameranın açısına girip bu anlara şahit oluyor. Seslerin kesildiği videoda şahıs, çocuğa bir şeyler söylüyor. Üst üste atılan tokatların ardından ağlayan çocuğa bakıp gülen şahıs, tepki topladı.

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2021, 10:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
Gülay Doğan.
Gülay Doğan. - 2 ay Önce

Be hey zalim sen eğleneceksin diye biçare çocuğa eziyet Allahtan reva mı seni tokatlayıp gülsek hoşuna gider mi.O sabinin hakkı senden çıkar bekle Allahtan

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.