Süt banyosu rezaletinden sonra şimdi de peynir skandalı!

Konya’daki süt banyosu ve Kayseri’deki çürük meyve rezaletinin ardından Kayseri’de bir skandal daha yaşandı. Kayseri’deki bir merdiven altı işletmede, hijyen koşullarından yoksun bir ortamda üretilen 3 ton peynir ele geçirildi.

Süt banyosu rezaletinden sonra şimdi de peynir skandalı!
banner150

Konya’daki süt banyosu ve Kayseri’deki çürük meyve skandalının ardından Kayseri’deki bir merdiven altı işletmede, hijyen koşullarından yoksun bir ortamda üretilen 3 ton peynir ele geçirildi.

Konya’da meydana gelen süt banyosu skandalı ve ardından Kayseri’de yaşanan ‘çürük meyve’ olayının ardından Kayseri’de bir skandal daha yaşandı.

SAĞLIKSIZ KOŞULLARDA ÜRETİM YAPTILAR  

Kayseri Tarım ve Orman İl Müdürlüğü’ne bağlı personel tarafından denetim gerçekleştirilen merdiven altı üretim tesisinde, piyasaya sürülmeye hazırlanan 3 ton kaçak peynir ele geçirildi.

Yetkililer, ürünlerin son derece sağlıksız koşullarda üretildiğini ve insan sağlığı açısından son derece tehlikeli olduğunu açıkladı.

İşletme sahipleri hakkında idari işlem uygulayan Tarım ve Orman İl Müdürlüğü personeli, işletmeye de 55 bin 754 lira para cezası kesti. Olayla ilgili incelemenin devam ettiği kaydedildi.

Kaynak: Anadolu Ajansı

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2020, 16:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.