Sedanurun cinayetinde son durum!

Müge Anlı Sedanur ile ilgili son gelişmeyi canlı yayında paylaştı. Atv'nin en çok izlenen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'te geçtiğimiz cuma günü Sedanur Güzel cinayeti hakkında son durum konuşuldu.

Sedanurun cinayetinde son durum!
banner150

Tüm Türkiye'nin merakla beklediği 9 yaşındaki Sedanur Güzel cinayetinde son durum nedir? İzleyiciden gelen Sedanur Güzel cinayeti soruları üzerine Müge Anlı canlı yayında konuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Müge Anlı'da 9 yaşındaki Sedanur Güzel'in katili bulundu mu? İşte merak edilen soruların cevabı.

Müge Anlı açıkladı! Sedanur'un katili bulundu mu? Sedanur cinayetinde son durum ne?
Müge Anlı Sedanur ile ilgili son gelişmeyi canlı yayında paylaştı. Atv'nin en çok izlenen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'te geçtiğimiz cuma günü Sedanur Güzel cinayeti hakkında son durum konuşuldu. Tüm Türkiye'nin merakla beklediği 9 yaşındaki Sedanur Güzel cinayetinde son durum nedir? İzleyiciden gelen Sedanur Güzel cinayeti soruları üzerine Müge Anlı canlı yayında konuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Müge Anlı'da 9 yaşındaki Sedanur Güzel'in katili bulundu mu? İşte merak edilen soruların cevabı...


Sedanur Güzel, Kars'ın Kağızman ilçesine bağlı Paslı köyünde 16 Eylül'de meyve toplamak için evden çıkmış ve bir daha haber alınamamıştı. Komandolar, jandarma timleri, AFAD ve UMKE ekipleri, korucular ile köylüler arama çalışması başlattı. Aramalarda kadavra arama köpeği ve iz takip köpekleri de kullanıldı. Tüm evleri didik didik arayan ekipler son olarak Kars-Kağızman karayolu kenarındaki köye 4 kilometre uzaklıktaki sazlıkta arama çalışması başlatmış ve 22 Eylül'de minik Sedanur'un cansız bedenine ulaşılmıştı. Müge Anlı canlı yayında konuyla ilgili büyük bir titizlikle araştırmalara devam ederken 3 kişiden şüphelenilmiş ve bu kişiler gözaltına alınmıştı. Ancak Sedanur Güzel'i kimin öldürdüğüne dair net sonuç Adli Tıp'tan gelecek rapora bağlıydı. Bir süredir Müge Anlı ile Tatlı Sert programında konuya ilişkin bir açıklama yapılmayınca izleyiciler Müge Anlı'ya, "Neden Sedanur Güzel'in cinayetiyle ilgili bir şey söylenmiyor?" sorusunu sordu. İşte Müge Anlı'nın Sedanur Güzel cinayeti ile ilgili açıklaması.

MÜGE ANLI'NIN SEDANUR GÜZEL CİNAYETİ HAKKINDA AÇIKLAMASI!

Müge Anlı Sedanur Güzel cinayeti ile ilgili son gelişmeleri şu şekilde verdi, "Bu olayı bırakmadım. Sedanur Güzel ile ilgili biliyorsunuz ki yayın yasağı geldi. Konuya ilişkin yeni bir gelişme henüz yok. Adli Tıp Kurumu'ndan gelecek olan rapor bekleniyor. Şu ana kadar 3 kişi tutuklu, bir tanesi Himmet Uç, diğeri köydeki Ertan Bozkurt, bir diğeri de aklının çok yerinde olmadığı söylenen köydeki bir çocuk. Belkide birinden biri cezaevinde suçsuz yere yatıyor. Valimiz ayrıldı, dosya savcısı da ayrıldı. Yeniler gelecek. Başsavcıdan gelecek haberi bekliyoruz. O da İstanbul Adli Tıp'tan gelecek raporu bekliyor. İstanbul Adli Tıp Kurumu'ndan gelecek olan rapor henüz gelmediği için şu an herkes beklemede. Rapor geldiği zaman hem tutukluların durumu netleşecek, hem de canlı yayından Sedanur'un cinayetiyle ilgili son durumu paylaşacağım."
 

Güncelleme Tarihi: 05 Kasım 2018, 10:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.