Şarkıcı Güney ilk kez görülen bir Süleyman Soylu fotoğrafı paylaştı!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun istifa kararından sonra Şarkıcı Yusuf Güney, Instagram hesabında Soylu'ya destek için "Bir gün hak etmediği bir durum ile karşılaşırsa bizzat sizler de görün" diye sakladığı fotoğrafı paylaştı.

Şarkıcı Güney ilk kez görülen bir Süleyman Soylu fotoğrafı paylaştı!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, dün akşam duyurduğu istifasını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kabul etmedi.  

Soylu'nun istifa kararını açıkladığı andan sonra sosyal medya hesaplarından paylaşım yapan ünlü isimler, Soylu'da destek çıktılar. Bu isimlerden biri de Yusuf Güney'di.

Yusuf Güney sosyal medya hesabından kendi çektiği bir fotoğrafı ilk kez paylaştı! Güney paylaşımında şunları yazdı:

"Bizzat kendim çekmiştim"

"Bu ülke için canını dişine takmış makamının keyfini sürmek yerine tüm zamanını yurdun dört bir köşesinde milletine adamış ve görevini layiğiyle yapan sayın İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu'nun istifasını şahsım adına kabul etmiyorum. Sebebi ne olursa olsun sayın Cumhurbaşkanımızdan gereğinin yapılmasını ve istifayı kabul etmemesini rica ediyorum... Fotoğrafı (Yıllar önce helikopterle Hakkari'nin üst bölgelerinden birine giderken bizzat kendim çekmiştim.)

"kendinden geçmişti"

Yorgunluktan bitap düşmüş onca ses gürültüye tehlikeye rağmen kendinden geçmişti Bakanımız, içim parçalanmıştı. Bir gün hak etmediği bir durum ile karşılaşırsa bizzat sizler de görün diye sakladığım bir fotoğraftır... Kardeşlerim sayın Cumhurbaşkanımızın profilini yorum mesaj yağmuruna tutalım herkes istifayı kabul etmeyiniz hashtagi adı altında yapsın lütfen."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.