Şanlıurfa'daki 20. Zırhlı Tugay Komutanlığı'nda patlama! Açıklama geldi...

Şanlıurfa'daki 20. Zırhlı Tugay Komutanlığının cephaneliğinde patlama meydana geldi. Patlamada bir sivil ile 16 asker yaralandı. Olay yerine çok sayıda ambulans ve itfaiye ekibi sevk edildi.

Şanlıurfa'daki 20. Zırhlı Tugay Komutanlığı'nda patlama! Açıklama geldi...

Şanlıurfa'daki 20. Zırhlı Tugay Komutanlığının cephaneliğinde iki ayrı patlama meydana geldi. Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, patlamalarda, bir sivil ile 16 askerin yaralandığını, çıkan yangının kontrol altına alındığını bildirdi.

Şanlıurfa'daki 20. Zırhlı Tugay Komutanlığının içinde bulunduğu Yüzbaşı Ali Saip Kışlası'nda patlama olduğu ihbarı yapıldı.

İhbar üzerine bölgeye çok sayıda ambulans ile itfaiye ekibi yönlendirildi. 

Çevredekiyollar da polisler tarafından trafiğe kapatıldı.

Şanlıurfa Valisi Erin açıklama yaptı

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, beraberindeki Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcısı Tolgahan Öztoprak ile 20. Zırhlı Tugay Komutanlığına gelerek incelemede bulundu.

Komutanlık önünde gazetecilere açıklama yapan Erin, komutanlık yerleşkesi içerisindeki bir mühimmat deposunda patlama meydana geldiğini, birinci patlamanın etkisiyle ikincinin de gerçekleştiğini belirtti.AA

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2019, 00:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.