Samsun'da kardeşlerin telefon kavgası kanla son buldu

Samsun'da iki kardeş arasında yaşanan kavga faciayla sona erdi. Oyun oynamak için telefonu paylaşamayan kardeşler birbirine girince kavga hastanede bitti.

Samsun'da kardeşlerin telefon kavgası kanla son buldu

Samsun'da 6 yaşındaki bir çocuk, cep telefonunu oyun oynamak için kendisine vermeyen 13 yaşındaki ağabeyini, kafasına odunla vurarak hastanelik etti. Kanlar içinde kalan ağabey, hastaneye kaldırılıp tedavi altına alındı.

Samsun'un İlkadım ilçesi Fatih Mahallesi'nde dün, insanı şoke eden bir olay meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 6 yaşındaki Irak uyruklu J.Z.J.A.H. adlı çocuk, cep telefonu ile oyun oynayan ağabeyi 13 yaşındaki A.Z.J.A.H.'nin elinden telefonu alıp kendisi oyun oynamak istedi.

İHA'da yer alan habere göre ağabeyinin telefonu vermemesi üzerine küçük çocuk, ağabeyini kafasına odunla vurarak yaraladı.

Kanlar içinde kalan ağabey A.Z.J.A.H., Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.