Sabaha karşı yaşandı! Dükkana giren şahsa vatandaşlar müdahale etti, sebebi ise...

İstanbul Beyoğlu’nda bir dükkandan alışveriş yaptıktan sonra ücretini ödemeyen alkollü şahıs ile esnaf arasında kavga çıktı. Esnafa ve çevredekilere saldıran alkollü şahıs, çevredeki esnafında yardımıyla etkisiz hale getirilirken, olay yerine gelen polis ekipleri şahsı sorgulamak üzere karakola götürdü.

Sabaha karşı yaşandı! Dükkana giren şahsa vatandaşlar müdahale etti, sebebi ise...
banner150

Olay saat 10.00 sıralarında Beyoğlu Çukur Mahallesi Kalyoncu Kulluğu Caddesi üzerinde meydana geldi. İddiaya göre yabancı uyruklu bir erkek şahıs yılbaşı gecesi sabaha kadar aşırı alkol aldıktan sonra bir esnafın dükkanına girerek alışveriş yaptı. Daha sonra kasaya gelerek ücreti ödemek istemeyen şahısla dükkan sahibi arasında tartışma yaşandı. Tartışmanın büyümesiyle yabancı uyruklu şahıs ile dükkan sahibi arasında kavga meydana geldi. Daha sonra çevredeki esnafında olay yerine gelmesiyle kavga daha da büyüdü. Alkolün de etkisiyle çevreye saldıran yabancı uyruklu şahıs, vatandaşlar tarafından etkisiz hale getirildi. Daha sonra ihbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, taşkınlık yapan şahsı ifadesini almak üzere ilçe karakoluna götürdü.

"AŞIRI ALKOLLÜ, BAŞKA BİR ŞEY DE KULLANMIŞ"

Olayı anlatan esnaf, “Gelip esnaf arkadaştan bir şey istemiş. Arkadaşta müşteri ne istiyorsa vermiş. Sonra müşteri itiraz etmiş ve aralarında tartışma yaşanmış. Aşırı alkollü, başka bir şey de kullanmış. Bizler de onu etkisiz hale getirdik” dedi.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2019, 12:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.