Rusya'dan skandal Türkiye kararı!

Rusya'dan tur operatörlerine yetkili makamlardan izin çıkıncaya kadar 1 Haziran sonrası için de Türkiye'ye tur satışları yapmama çağrısı geldi.

Rusya'dan skandal Türkiye kararı!

Rusya Başbakan Yardımcısı Tatyana Golikova, tur operatörlerine Rus yetkili makamlardan izin çıkıncaya kadar 1 Haziran sonrası için de Türkiye ve Tanzanya’ya tur satışları yapmama çağrısında bulundu.

1 HAZİRAN SONRASI İÇİN
Basın toplantısında gazetecilere açıklamalarda bulunan Golikova, tur operatörlerini Rus yetkili makamlardan izin çıkıncaya kadar 1 Haziran sonrası için Türkiye ve Tanzanya’ya tur satışları yapmamaya çağırdı.

OPERATÖRLERE ÇAĞRI
Sputnik'in haberine göre Golikova, “Bildiğiniz üzere uçak seferlerine 1 Haziran 2021’e kadar ara verildi. Ve bu noktada siz değerli tur operatörlerimize sesleniyorum, vatandaşlarımızın izinlerini ve tatillerini yapmak amacıyla bu ülkeleri ziyaret etme imkanlarını yeniden sağlamak için Türkiye ve Tanzanya'daki epidemiyolojik durumu değerlendiren nihai karar verilinceye kadar 1 Haziran sonrası için bu ülkelere tur satışları yapılmamalı” diye konuştu.

1 HAZİRAN'A KADAR 
Montrö ve Ukrayna'ya İHA satışı tartışmalarının ardından Golikova Türkiye’deki  salgın durumunun kötüleşmesi nedeniyle bu ülke ile havayolu iletişimin 15 Nisan’dan 1 Haziran’a kadar sınırlandırılmasına karar verildiğini duyurmuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mahmut
Mahmut - 3 hafta Önce

Putin dostumuz tamam

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.