banner232

Reklam öyle değil böyle yapılır! 'Güngör'mek esnafımızın da hakkı!

Göreve geldiği günden bu yana reklam panolarına yapıştırılan ilanlara ''Başkan Güngör'' ismini veren Hayrettin Güngör'e örnek olması gereken en güzel örneği Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay veriyor. Koronavirüs döneminde işletmelere katkı sunmak için şehrin billboardlarında tanıtım desteği başlattıklarını duyuran Konya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Uğur İbrahim Altay, “Esnaf destek paketlerimizden sonra şimdi de gel-al ve paket servis yapan işletmelerimize tanıtım desteği sağlıyoruz. Şehrimizin billboardları 690 esnafımızın hizmetinde, devamı da olacak. Zorlu süreci birlikte atlatacağız” dedi.

Reklam öyle değil böyle yapılır! 'Güngör'mek esnafımızın da hakkı!

31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinden bu yana Reklam Panolarını "Başkan Güngör" olarak süsleyen Hayrettin Güngör'e çağrımız esnaflarımıza verilen bu güzel desteği siz Hayrettin Güngör'den de bekliyoruz.

Konya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Uğur İbrahim Altay, koronavirüs döneminde işletmelere katkı sunmak için şehrin panolarında tanıtım desteği başlattı. Reklam panolarına esnafın reklamlarını billboardlara yerleştirdiklerini açıklayan Başkanı Başkan Uğur İbrahim Altay, sosyal medyadan da açıklama yayınladı.

"İŞLETMELERİMİZE TANITIM DESTEĞİ SAĞLIYORUZ."
Konya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Uğur İbrahim Altay, sosyal medyadan şu ifadelerini kullandı: "Belediyecilikte Konya modeline güzel bir örnek daha. Esnaf destek paketlerimizden sonra şimdi de gel-al ve paket servis yapan işletmelerimize tanıtım desteği sağlıyoruz. Şehrimizin billboardları 690 esnafımızın hizmetinde, devamı da olacak. Zorlu süreci birlikte atlatacağız."

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2021, 10:45
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.