PKK baltayı taşa vurdu! Türk iş yerlerini hedef alan PKK yanlış adresi kundakladı

Terör örgütü üyeleri Uluslararası Demokratlar Birliği İsviçre Şubesi Başkanı Murat Şahin'in iş yerini kundakladıklarını duyurdu. Avrupa’da Türklerin iş yerlerine saldırılar düzenleyen hain terör örgütü PKK, bu kez baltayı taşa vurdu. Murat Şahin ise kundaklanan fabrikanın kendisine ait olmadığını belirtti.

PKK baltayı taşa vurdu! Türk iş yerlerini hedef alan PKK yanlış adresi kundakladı

Son aylarda Avrupa'da Türk iş yerleri başta olmak üzere cami, dernek ve vakıfları hedef alan terör örgütü PKK mensupları bu kez İsviçre'de bir iş yerini kundakladı. Ateşe verilen iş yerinin Uluslararası Demokratlar Birliği (UID) İsviçre Şubesi Başkanı Murat Şahin'in olduğunu düşünen terör örgütü mensupları, yayın organları üzerinden, ''İsviçre'nin Buckten kentindeki Türk faşistin fabrikasında yangın'' ifadelerini kullandı.

''BEN DOĞRULARIMDAN VAZGEÇMEM''

Terör örgütü mensupları, ''Murat Şahin, Buckten'de bir et fabrikasının sahibi. Dün gece oraya gittik ve fabrikayı ateşe verdik. Hedefimiz, Şahin'e büyük ekonomik zarar vermekti'' diye itirafta da bulundu. Şahin ise, ''Ateşe verilen iş yeri benim değil. Kime ait olduğunu da bilmiyorum. Bunlar adresi şaşırmışlar. Beni doğrularımdan, ülke sevdamdan hiç kimse vazgeçiremez. Avrupa ülkeleri artık gözünü açsın ve bunların gerçek yüzünü görsün" diye konuştu.

Kaynak: TAKVİM

Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2020, 19:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.