Palet fabrikasında çıkan yangınla ilgili flaş gözaltı!

Esenyurt'ta palet fabrikasında çıkan yangınla ilgili 2 Afganistan uyruklu çalışan gözaltına alındı

Palet fabrikasında çıkan yangınla ilgili flaş gözaltı!

Esenyurt'ta palet fabrikasında çıkan yangınla ilgili 2 Afganistan uyruklu çalışan gözaltına alındı. Polis ekiplerinin soruşturması devam ediyor.

Esenyurt'ta sabah saatlerinde palet fabrikasında çıkan yangın kontrol altına alındı. Yangın sonrası olay yerine gelen fabrika sahiplerinden Mustafa Bozkurt, "Yangın paletler alev aldıkça büyümeye başlamış" dedi.

Kıraç Evren Oto Sanayi Sitesi bulunan bir palet fabrikasında sabah yangın çıktı. Bir anda büyüyen yangın, binanın yanında bulunan alüminyum ve tekstil fabrikalarına sıçradı. Yangına çok sayıda ilçeden gelen itfaiye ekipleri müdahale etti. Yangın öğle saatlerinde tamamen söndürüldü.

"YANGIN PALETLER ALEV ALDIKÇA BÜYÜMEYE BAŞLAMIŞ"

Olaydan sonra olay yerine gelen alüminyum fabrikasının sahibi Mustafa Bozkurt, "Palet fabrikasında çıkan yangın bizim fabrikaya sıçramış. İçeride çalışan yok. Mesai daha başlamadı. Mesai saat 08.00'de başlıyor. Yangın 06.30 civarlarında çıkmış. Paletler alev aldıkça büyümeye başlamış. 30 kişi çalışıyor. Maddi hasar var tespit etmeye çalışıyoruz" dedi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.