Ölümden önce dakikalar önce silahlarla poz vermişler!

İzmit'te iki arkadaş arasındaki silahlı şaka ölümle son buldu. T.K., arkadaşına doğrulttuğu silahın tetiğine dokununca, Batuhan D.nin ölümüne sebep oldu. Polis olayla ilgili soruşturma yaparken Batuhan’ın ölmeden dakikalar önce ellerinde silahlarla arkadaşlarının da yer aldığı fotoğrafları ortaya çıktı.

Ölümden önce dakikalar önce silahlarla poz vermişler!
banner150

Kadıköy Mahallesi’nde oturan Batuhan D.(17), dün arkadaşlarını evine ders çalışmaya çağırdı. Batuhan D. babasına ait tabanca ile oynamaya başladı. Bir süre sonra T.K., Batuhan’dan tabancayı aldı. T.K.’nın oynadığı tabanca ateş aldı, kurşun Batuhan D.’ye isabet etti. Çağırılan ambulansla Kocaeli Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Batuhan D., yapılan tüm müdahalelere karşın kurtarılamadı. Arkadaşının ölümüne neden olan T.K. ise gözaltına alındı.

SİLAHLARLA FOTOĞRAFLAR
Polisin olayla ilgili soruşturması devam ederken, Batuhan’ın hayatını kaybetmeden hemen önce ellerinde silahlarla arkadaşlarının da yer aldığı fotoğrafları ortaya çıktı. Fotoğraflarda Batuhan’ın elinde tabanca, Batuhan’ı vuran arkadaşının elinde silah ve bir diğer arkadaşının elinde ise bıçak görüldü. Yine başka bir karede gençlerin ellerinde namluları birbirlerine doğrultulmuş silahlar görülüyor.

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞMAK İÇİN
Batuhan D. vurulmadan önce bu fotoğrafların çekildiği, gençlerin sosyal medya hesaplarında paylaşmak için bu pozları verdiği öğrenildi.

(Kaynak: DHA)

Güncelleme Tarihi: 22 Aralık 2019, 13:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.