O müdürlerin görev yerleri değişti! Atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı!

Adalet Bakanlığı, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'na ilişkin atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.

O müdürlerin görev yerleri değişti! Atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı!
banner150

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan atama  kararlarına göre, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Şükrü  Beydemir atandı.
 
Adalet Bakanlığında açık bulunan Personel Genel Müdür Yardımcılığına  İsmail Ayaz, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığında açık bulunan İş  Başmüfettişliğine İş Müfettişi Gonca Şener, iş müfettişliklerine ise yapılan  yeterlik sınavında başarı gösteren İş Müfettiş Yardımcıları Ali Akkurt, Ahmet  Sami Dönmez, Murat Tanrıverdi, Necdet Dalgıç, Arif Yasin Ayan ve Merve Kılıç'ın  atamaları yapıldı.
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığınca Hatay İl Müdürlüğüne Konya İl Müdürü  Uğur Özalır, Konya İl Müdürlüğüne Ankara İl Müdürü Vehbi Konarılı, Uşak İl  Müdürlüğüne Gümüşhane İl Müdürü Hakan Topaç, Gümüşhane İl Müdürlüğüne Kars İl  Müdürü Tarkan Tarık Kocagöz, Mersin İl Müdürlüğüne Batman İl Müdürü Hasan Gül,  Giresun İl Müdürlüğüne Çanakkale İl Müdürü Hacı Bekir Tuncer, Çanakkale İl  Müdürlüğüne Gaziantep İl Müdürü Ferhat Güvel, Ankara İl Müdürlüğüne Yusuf İnce,  Yalova İl Müdürlüğüne Aydın Bakoğlu, Kütahya İl Müdürlüğüne Mehmet Albayrak,  Sakarya İl Müdürlüğüne Özcan Keskin, Nevşehir İl Müdürlüğüne ise Yusuf Şahin  getirildi.

Ticaret Bakanlığında açık bulunan Ticaret Başmüfettişliklerine,  ticaret müfettişleri Adil Tekeli, Ahmet İnan, Bedirhan Bedir, Coşkun Banko, Duygu  Boztaş, Ender Salan, Erdal Nacar, Hasan Koç, İbrahim Baki, İbrahim Eser, Mesut  Aytufan, Murat Büyükkayaer, Murat Sönmez, Murtaza Çağrı Ergünen, Mustafa  Yıldırım, Nadir Sayar, Özcan Kalender, Özlem Arabacı Bilgin, Süleyman Ceylan,  Ümit Murat Kemaloğlu, Volkan Kaya ve Zeki Ovat, ticaret müfettişliklerine ise  yapılan yeterlik sınavında başarı gösteren Ticaret Müfettiş Yardımcıları Erkan  Peksoy, Muhammet Tursun ve Mustafa Bilek atandı.

Bu arada Kültür ve Turizm Bakanlığınca Aydın İl Kültür ve Turizm  Müdürü Murat Yılmaz görevinden alındı

Kaynak: AA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.