Muğla'nın Ula ilçesinde art arda depremler!

Muğka'dan gelen son dakika deprem haberine göre Ula ilçesinde saat 22:30'da 4.3 büyüklüğünde, yerin 6.4 kilometre derinliğinde deprem meydana geldi.

Muğla'nın Ula ilçesinde art arda depremler!
banner150

Muğla'nın Ula ilçesinde Richter ölçeğine göre 4.3 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Depremde ilk belirlemelere göre can ve mal kaybı olmadı.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı'nın merkez üssünü Ula ilçesinin Turgut Mahallesi olarak belirlediği deprem, saat 22.36da meydana geldi. Yerin 6.4 kilometre derinliğinde meydana gelen deprem, Ulanın yanı sıra çevre ilçelerden de hissedildi. Depremde, ilk belirlemelere göre can ve mal kaybı olmadı. 

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü de depremin büyüklüğünü 4.2 olarak tespit etti.

VALİ'DEN AÇIKLAMA GELDİ

Muğla Valisi Esengül Civelek, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 112  Acil Çağrı Merkezi'ne şu ana kadar bölgeden herhangi bir olumsuzluk ihbarının  gelmediğini söyledi.

Civelek, "An itibarıyla bölgede herhangi bir olumsuzluk bulunmuyor."  dedi.

3.3 büyüklüğünde deprem de olmuştu

Öte yandan Muğla'nın Ula ilçesinde de saat 19:16'da 3.3 büyüklüğünde deprem meydana gelmişti.

GECE YİNE DEPREM MEYDANA GELDİ

Kandilli Rasathanesi'nden gelen son bilgilere göre gece 02:52'de bir deprem daha meydana geldi. 3.1 büyüklüğünde yaşanan deprem paniğe neden oldu.

Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2019, 08:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.