MİT, Jandarma ve Emniyet'ten ortak operasyon! Gri Liste’de yer alan terörist etkisiz hale getirildi

Türk Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK) kararlı adımlarıyla, yurt içinde ve yurt dışında iyice köşeye sıkışan terör örgütlerine operasyon yapmaya devam ediliyor. 300 bin TL ödülle terörden aranan Gri Liste’de yer alan bir terörist daha öldürüldü.

MİT, Jandarma ve Emniyet'ten ortak operasyon! Gri Liste’de yer alan terörist etkisiz hale getirildi
banner150

Hakkari’de emniyet, MİT ve jandarmanın ortak operasyonunda Gri Liste'de yer alan bir terörist etkisiz hale getirildi, yardım ve yatakcısı da yakalandı.

SÖZDE YÜKSEKOVA HALKLA İLİŞKİLER SORUMLUSU
İçişleri Bakanlığından yapılan açıklamada, “İç güvenlik operasyonları kapsamında; Hakkari Yüksekova ilçe kırsalında bugün akşam saatlerinde, İl Jandarma Komutanlığı, İl Emniyet Müdürlüğü ve Milli İstihbarat Teşkilatı Başkanlığı (MİT) tarafından gerçekleştirilen ortak operasyonda, 300 bin TL ödülle Terörden Arananlarda Gri Liste’de yer alan 1 terörist etkisiz hale getirilmiştir. Etkisiz hale getirilen teröristin, sözde Yüksekova YPS-Halkla İlişkiler sorumlusu Harun kod adlı Miktad Örde olduğu tespit edilmiştir” denildi.

KAYNAK: İHA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.