Milli Piyango 2020 çekilişi (CANLI İZLE) | Milli Piyango çekilişi hangi kanalda? Saat kaçta?

Milli Piyango 2020 Yılbaşı Çekilişi Saat Kaçta Hangi Kanalda? Milli Piyango yılbaşı çekilişi 2020 canlı olarak izlenebiliyor mu? Bu sorunun yanıtını ve aradığınız her şeyi bu haberde sizler için derledik. İşte Milli Piyango 2020 çekilişi ile ilgili bilmeniz gerekenler.

2020 Milli Piyango çekilişi bugün gerçekleşiyor. Peki Milli Piyango çekilişi canlı olarak nasıl izleniyor? Yılın son gününde gerçekleşen ve milyonları yakından ilgilendiren Mili Piyango çekilişini takip edebilirsiniz. Ayrıca çekiliş tamamlandıktan sonra ikramiye kazanan numaralara ulaşabilirsiniz.

2020 Milli Piyango yılbaşı çekilişi için geri sayım başladı. Yılbaşı çekilişinin saat kaçta ve hangi kanalda yayınlanacağı hakkında MPİ tarafından açıklama yapıldı.

2020 Milli Piyango yılbaşı çekilişi için geri sayım başladı. Heyecan ve umutların yükseldiği şu saatlerde düşük miktarlı ikramiyeler açılmaya devam ediyor.

Büyük ikramiye ise akşam saatlerinde Milli Piyango İdaresi internet sitesinden canlı olarak takip edebilirsiniz. 

    

Yüzbinlerce kişinin canlı olarak takip edeceği yılbaşı çekilişi için Milli Piyango İdaresi tarafından açıklama yapıldı. Bu açıklama ile ''Yılbaşı çekilişi saat kaçta başlıyor ve hangi kanalda?'' sorusunun yanıtı alabilirsiniz.

MİLLİ PİYANGO ÇEKİLİŞİ SAAT KAÇTA BAŞLAYACAK?

MPİ'nin ana sayfasından yapılan duyuruda; ''İdaremizce gerçekleştirilecek olan 31 Aralık 2019 (Yılbaşı 2020) özel çekilişi Anıttepe Binası çekiliş salonunda saat 15.00'de başlayacaktır. 80 milyon TL tutarındaki büyük ikramiye ile 8 milyon TL ve iki adet amorti çekilişleri 20.00-21.00 saatleri arasında yapılacaktır.'' denildi.

MİLLİ PİYANGO ÇEKİLİŞİ CANLI İZLE 

MİLLİ PİYANGO ÇEKİLİŞİ SAAT KAÇTA OLACAK, HANGİ KANAL YAYINLAYACAK?

Yılbaşı özel çekilişi her yıl olduğu gibi bu yılda TRT ekranlarında yapılacak ve vatandaşlar büyük heyecan yaşayacak. Ayrıca 2020 Milli Piyango yılbaşı çekilişini Milli Piyango İdaresi internet sitesinden de canlı olarak takip edebilirsiniz.

Milli piyango bilet numaranızı, belirttiğimiz linklerden kontrol ettirip ikramiyenin size çıkıp çıkmadığını öğrenebilirsiniz. İşte milli piyango çekilişiyle ilgili hazırladığımız haberim detayarı ve bilet sorgulama sayfaları...

MİLLİ PİYANGO YILBAŞI ÇEKİLİŞİ SONUÇLARI 2020 SIRALI TAM LİSTE İÇİN TIKLAYIN

2019 MİLLİ PİYANGO YILBAŞI İKRAMİYESİ NE KADAR?

31 Aralık 2019'da yapılacak yılbaşı özel çekilişinde 80 milyon liralık büyük ikramiyenin yanı sıra 1 adet 8 milyon lira ikramiye verilecek. Milli Piyango'nun yılbaşı özel çekilişinde büyük ikramiye 80 milyon lira olarak belirlendi.     

MPİ tarafından yapılan açıklamaya göre;

- Milli Piyango Yılbaşı Çekilişi 31 Aralık 2019 (Salı) tarihinde 20:00-21:00 arasında gerçekleşecek.
- Noter huzurunda gerçekleştirecek olan bu çekiliş Milli Piyango İdaresi internet sitesinden canlı olarak yayınlanacak.
- Milli Piyango Müdürlüğü - Ankara Kızılay binasında halka açık olarak gerçekleştirilecek

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2020, 01:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.