Mide bulandıran olay: Babam ile karımı beraber olurken yakaladım

Kanal D'de yayınlanan Ece Üner ile Susma programında mide bulandıran bir iddia ortaya atıldı.

Mide bulandıran olay: Babam ile karımı beraber olurken yakaladım

Kanal D'de yayınlanan Ece Üner ile Susma programında 'bu kadarı da olmaz' denilen türden bir olay gündeme geldi. Programa katılan bir şahıs, karısının, öz babasıyla cinsel birliktelik yaşadığını ve çocuklarının da babasından olduğunu söylediğini iddia etti.

Kanal D ekranlarında yeni sezonda yayın hayatına başlayan Ece Üner ile Susma programında akıllara durgunluk veren bir konu ele alındı. Programa katılan, 5 çocuğu olduğunu ifade eden Adnan Bey, eşinin ve öz babasının 20 yıldır ilişki yaşadığını söyledi. Eşinin de bu durumu itiraf ettiğini de ekledi. 

Daha yayınlanmadan tanıtım videosu nedeniyle gündem olan Ece Üner'in programında herkesi şaşırtan, ağızları açık bırakan bir olay gündeme geldi.

Mağdur olduğunu söyleyen Adnan bey, gündeme bomba gibi düşecek bir iddia ortaya attı; eşi ve öz babasını kendi evinde ilişkiye girerken yakaladığını iddia etti.

Adnan beyin aktardıklarına göre geçtiğimiz sene babası evlerine misafirliğe gelmiş. 5 çocuğu ve eşi bir odada, babası da başka bir odada yatıyormuş. 

Gece 2 gibi tuvalette kalktığında eşinin uyuduğu odanın ışığını açık görmüş ve odaya girmiş. Kapıyı açar açmaz eşini ve babasını ilişkiye girerken yakalamış. Bu sırada çocuklar da aynı odada uyuyormuş.

Ertesi gün de eşi, çocuklarının 2'sinin kayınpederinden olduğunu, bu ilişkinin Adnan bey askerdeyken başladığını ve 20 yıldır da sürdüğünü söylemiş. Zorla birlikte olduğunu da eklemiş. 

Bu arada bu diyalog yaşanırken Adnan bey eşini darp etmiş ve bir süre cezaevinde yatmış.

Bu arada askerdeyken eşinin annesi ve babası bir de Adnan beyin yengesi durumdan haberdarmış. Hatta Adnan beyin annesi duyunca komaya girmiş ve kısa sürede vefat etmiş. Şimdi ise Adnan bey 5 çocuğuna da DNA testi yapılmasını istiyor. Yani çocukları kardeşi çıkabilir...

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mahmut
Mahmut - 3 hafta Önce

Millet iyice sapıttı allah belanızı versin lan bu proğramlara izin veren rtüğünde allah belasını versin bunları as as bitmez rezil kepaze insan doldu ülke kıyametin alameti bunlar

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.