MHP Lideri Bahçeli'den anlaşmaya ilk yorum!

ABD il eTürkiye arasında gerçekleşen anlaşma hakkında açıklama yapan Devlet Bahçeli, ''Ülkemizin haklı duruşunu, meşru pozisyonunu dünyanın yüzüne defalarca haykıran Sayın Cumhurbaşkanımızı ve hükümetini yürekten kutluyorum.'' dedi.

MHP Lideri Bahçeli'den anlaşmaya ilk yorum!
banner150

Başkan Recep Tayyip Erdoğan ve ABD Başkan Yardımıcı Mike Pence ve heyetler arası yapılan görüşmeler 4 saat 20 dakika sürdü ve sonunda anşalmaya varıldı. Türkiye masadan istediğini alarak kalkarken tüm dünyada bu gelişmeler konuşuldu.

Milliyetçi Harekat Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli'de anlaşmaya ilişkin bir açıklama yaptı. Bahçeli, uzlaşmanın değerli olduğuna dikkat çekti ve Başkan Recep Tayyip Erdoğan ve hükümeti başarısından dolayı kutladı.

"UZLAŞMA DEĞERLİ"
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Milliyetçi Hareket Partisi, Türkiye ile ABD heyeti arasında varılan uzlaşmayı değerli bulmaktadır." dedi.

YÜREKTEN KUTLUYORUM
Devlet Bahçeli, "Ülkemizin haklı duruşunu, meşru pozisyonunu dünyanın yüzüne defalarca haykıran Sayın Cumhurbaşkanımızı ve hükümetini yürekten kutluyorum." ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2019, 08:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.