MHP'li eski başkan Erdoğan, DEVA Partisi'ne geçti!

MHP Sakarya İl Başkanlığı görevini 3 dönem yürüten Mehmet Erdoğan, DEVA Partisi’nin Sakarya İl Başkanı oldu.

MHP'li eski başkan Erdoğan, DEVA Partisi'ne geçti!
banner150

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan'ın kurduğu Demokrasi ve Atılım Partisi'nin (DEVA) Sakarya İl Başkanı belli oldu.  DEVA'nın il başkanı deneyimli siyasetçi Mehmet Erdoğan oldu. SakaryaYenihaberde yer alan habere göre, daha önce Milliyetçi Hareket Partisi'nin Sakarya il başkanlığını 3 dönem yapan Erdoğan'ın, yanı sıra 6 kişilik de kurucu heyet belirlendi.

“2-3 HAFTA ÖNCE YETKİLİLERLE GÖRÜŞTÜM”

Erdoğan ve ekibinin bugün Ankara’ya giderek Genel Merkezde görevi almaları bekleniyor. Mehmet Erdoğan'ın il başkanı olarak belirlenmesinde Sakarya iş dünyasının tavsiyelerinin etkili olduğu ifade ediliyor. Geçtiğimiz hafta, ismi DEVA Partisinin il başkanı adayları arasında ismi geçen Mehmet Erdoğan yaptığı açıklamada; "Bundan 2-3 hafta önce parti yetkilileri ile bir görüşmem oldu. Fakat ne bana kimse 'il başkanı olur musun' dedi, ne de ben il başkanı olayım istedim. Sakarya siyaseti ve adı geçen bazı kişilerle ilgili benden bilgiler alındı" ifadelerini kullanmıştı.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2020, 17:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.