Melike Demirok öldürülmeden önce karakola sığınmış

Diyarbakır'da eşi tarafından öldürülen Melike Demirok'un cinayetten sadece bir gün önce Emniyet'e sığındığı ortaya çıktı.

Melike Demirok öldürülmeden önce karakola sığınmış

Diyarbakır’ın Kayapınar ilçesi Fırat Mahallesi’nde evli olduğu erkek Gökhan D. tarafından öldürülen Melike D.’un, bir gün öncesinde karakola başvurduğu ortaya çıktı. 8 Ocak günü akşam saatlerinde inden gördüğü şiddet nedeniyle evden kaçan Melike D., 5 gün boyunca gizlendi.

EMNİYET, YERİNİ SÖYLEDİ
Melike D.’u bulabilmek için 9 Ocak günü karakola giden Gökhan D. ise, “25 bin TL paramı çaldı” suçlamasında bulunduğu Melike D.’in bulunmasını istedi. Bir süre gizlenen Melike D., kim oldukları öğrenilemeyen iki kadınla birlikte şiddet gördüğü eşinden şikayetçi olmak için 13 Ocak akşamı karakola gitti. Ancak hakkında ihbarda bulunulduğunun anlaşılması üzerine polisler eşi Gökhan D.’a haber verdi.

Karakola gelen Gökhan D., ikna ettiği Melike D.’la birlikte karakoldan ayrıldı. Bir gün sonra, kendisinden haber alamayan akraba ve komşularının ihbarı üzerine evine giden polisler, Melike D.’un öldürüldüğünü tespit etti.

AİLE BASKISINDAN DOLAYI BOŞANAMADI
Melike D. ile birlikte karakola giden kadınların ifadesinin alınmadığı öğrenildi. Melike D.’un geçen yıl boşanmak istediği ancak aile baskısı ile boşanmaktan vazgeçtiği öğrenildi. İşlenen cinayetle ilgili başlatılan soruşturma kapsamında hakkında arama kararı çıkarılan katil zanlısı Gökhan D.’u arama çalışmaları sürüyor.

(Kaynak: Duvar)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.