Masumlar Apartmanı başladı mı, bu akşam var mı? 2. sezon 1. bölüm...

TRT1 ekranında geçen sezon büyük beğeni toplayan Masumlar Apartmanı dizisinin ikinci sezonuna 'merhaba' diyecek. Peki; Masumlar Apartmanı ne zaman başlıyor? Bu akşam Masumlar Apartmanı var mı? İşte 2. sezon 1. bölüm tarihi...

TRT 1 ekranlarında salı akşamları reyting rekorları kıran ve her akşama damgasını vuran sansasyonel dizilerinden Masumlar Apartmanı 2. yeni sezonu ile izleyenlerinin karşısına çıkıyor.

İlk sezonda milyonları ekran başına diken ve her sahnesi olay olan dizinin kadrosunda önemli değişiklikler yaşandı.

Aylar sonra yeniden ekranlara dönen Masumlar Apartmanı ne zaman başlayacak merak ediliyor. Seyirciler, Masumlar Apartmanı yeni sezon başlıyor mu, ne zaman? sorularına yanıt arıyor.

Peki Masumlar Apartmanı başlıyor mu, bu akşam var mı? İşte yanıtı...

MASUMLAR APARTMANI BU AKŞAM VAR MI?

Masumlar Apartmanı, 14 Eylül 2021 Salı akşamı saat 20.00'de 2. ve iddialı sezonuyla izleyiciyle buluşacak.

2.SEZONDA NELER OLACAK?

Dizide Ezgi Mola’nın canlandırdığı Safiye karakterinde ise büyük bir değişimi göreceksiniz.

Naci’yi hasretle bekleyen Safiye, artık kardeşi Gülben’in mutlu olmasını istiyor. Daha önce Gülben’in evden ayrılmasından korkan Safiye, artık onun yeni bir hayata doğru adım atması gerektiğini hatırlatıyor. Safiye karakterindeki bu değişim herkesi şaşırtacak.

Merve Dizdar’ın canlandırdığı Gülben karakteri ise mutlu olmak ile ailesinin mutsuzluğunun arasında kaldı. Safiye herkesi mutsuz eden kişi olmakla suçlanıyor. Gülben, kendi hayatını kurma yolunda ilerlemek istiyor ama bunun için her şeyi geride bırakması gerektiğinin farkında.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.