Liseli kızlara iğrenç tuzak! Ağzını kapatıp boş arsaya götürdü ve...

Çorum'da, iki lise öğrencisi olan genç kızlara cinsel istismar girişiminde bulunduğu iddiasıyla tutuklu yargılanan 41 yaşındaki TIR şoförü olan Güven V.'nin yargılandığı davada savcı, 'nitelikli cinsel saldırıya teşebbüs ve yaralama' suçlarından sanığın 42 seneye kadar hapisle cezalandırılmasını istedi.

Liseli kızlara iğrenç tuzak! Ağzını kapatıp boş arsaya götürdü ve...

Çorum'da geçen sene kasım ayında 41 yaşındaki TIR şoförü Güven V., yük almak için geldiği Nakliyeciler Sitesi'nde TIR'ı park ettikten sonra iddiaya göre T.N.O. (17) isimli lise öğrencisi kızı takibe aldı. Güven V., binanın girişinde bulunan merdivenin altındaki boşluğa doğru sürüklediği kıza cinsel istismarda bulunmaya çalıştı. T.N.O., elini ısırıp çığlık atınca saldırgan kaçtı. Bir gün sonra aynı bölgede akşam saatlerinde kütüphaneden çıkıp yaya olarak eve giden A.N.K. (18) adlı liseli genç kız da Güven V.'nin cinsel saldırısına uğradı. Güven V., eliyle A.N.K.'nin ağzını kapatıp, yol kenarındaki boş arsaya götürdü. A.N.K.'yi yere yatıran V., burada cinsel istismarda bulunmaya çalıştı. Genç kızın çığlık atması üzerine Güven V., kaçtı. 

Her iki olayla ilgili çalışma başlatan polis ekipleri, aramaları Nakliyeciler Sitesi TIR Garajı'nın bulunduğu bölgede yoğunlaştırdı. Ekipler, mağdur kızların ifadesinden yola çıkarak eşkalini belirlediği Güven V.'yi garajda yakaladı. Çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanan V., çoraplarıyla geldiği adliyeden cezaevine gönderildi. 

42 SENE  HAPSİ İSTENDİ

Çorum L Tipi Kapalı Cezaevi'nde tutuklu bulunan Güven V., hakkında, 'cinsel İstismara teşebbüs, cinsel amaçla çocuğu cebir kullanmak suretiyle hürriyetinden yoksun kılma, cinsel amaçla cebir, tehdit suretiyle kişiyi hürriyetinden yoksun kılma, yaşamı tehlikeye sokan bir duruma neden olacak ve kemik kırığı oluşturacak şekilde silahla yaralama' suçlarından hapis cezası istemiyle dava açıldı. Çorum 1'inci Ağır Ceza Mahkemesinde tutuklu yargılanan Güven V.,  hakim karşısına çıktı. Suçlamaları kabul etmeyen sanık, "Ben TIR şoförüyüm. Çevreyolunda TIR ve kamyonların beklediğini gördüm. Öyle bir şey yapmadım" dedi. 

Güven V.,  yargılandığı davada savcı, 'nitelikli cinsel saldırıya teşebbüs ve nitelikli yaralama' suçlarından sanığın 42 yıla kadar hapisle cezalandırılmasını istedi. Savcının mütalaasının ardından sanığın avukatı savunma için ek süre talebinde bulundu. Mahkeme heyeti, duruşmayı erteledi.

KAYNAK: DHA

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2019, 14:17
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.