Lisede tepki çeken ölü nasıl kefenlenir eğitimi! Sınıf öğretmeninin yaptığı paylaşım olay oldu

Balıkesir’deki 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni 16-17 yaşlarındaki öğrencilere ölünün nasıl kefenlendiğini ve mezarlıkta gömme sırasında neler yapıldığı uygulamalı olarak gösterdi.

Lisede tepki çeken ölü nasıl kefenlenir eğitimi! Sınıf öğretmeninin yaptığı paylaşım olay oldu
banner150

Öğretmen Bekir Ç., bir öğrencisini kefenledikleri sırada çekilen fotoğrafları sosyal medya hesabından “Bugün, dersimizde bir öğrencimizi ölmeden öldürdük ve kefenleyip, manevi olarak ömür dünyaya gönderdik. Bu aşamada Kasaplar Cami İmam Hatibi Cengiz hocama da teşekkür ediyorum. Ölümü, yeniden taa içimizde ve yanımızda hissettik” mesajıyla paylaştı.


Öğrencileri, mezarlığa götüren Bekir Ç., bu kez “Bugün 11.sınıf öğrencilerimize, Ahiret hayatı kokusunu, Balıkesir Başçeşme Mezarlığı'nda işledik. Hayatın en gerçek olayı olan eğitimi hatırlattım” mesajıyla yeni fotoğraflar yayımladı.


Öğretmen Bekir Ç.’nin uygulamalarını gören aileler olaya tepki gösterirken, fotoğraflar sosyal medyada da tepkilere neden oldu.

Öğretmen Bekir Ç. hakkında şikayette bulunulacağı öğrenildi.

KAYNAK: İHA

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2019, 15:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.