Küçük çocuk o soruyu sorunca kadın müşteri çıldırdı

Elazığ’da bir garip olay yaşandı. Elazığ'da bir markette kasanın kenarında duran çocuk, alışveriş yapan bir kadına, ''Sen erkek misin kadın mısın?'' diye soru sorunca kadın müşteri adeta çılgına döndü.

Küçük çocuk o soruyu sorunca kadın müşteri çıldırdı
banner150

Elazığ’da bir markette kasanın kenarında duran 6-7 yaşlarındaki çocuk, alışveriş yapan bir kadına, ''Sen erkek misin-kadın mısın?'' diye soru sorunca darp edildi. O anlar ise güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. 

Olay, Elazığ'ın Karakoçan ilçesinde bir markette yaşandı. İddiaya göre, kasanın kenarında duran 6-7 yaşlarındaki bir çocuk alışveriş yaparak kasaya gelen bir kadına ''Sen erkek misin- kadın mısın'' diye sorarak bir süre konuştu. Daha sonra kasada para ödeyen kadın, bir anda çocuğun boğazından tutarak kasaya yatırdı, ardından da öteki kasaya fırlattı. Durumu fark eden annesi olduğu düşünülen başka bir kadın gelerek çocuğu alıp marketin içine götürdü, diğer kadın ise marketten ayrıldı.

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2019, 15:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.