Koronavirüslü şahıs göz muayesine gitti

Beyoğlu'nda koronavirüs testi pozitif çıkan şahıs, karantinada kalmak yerine gözlerindeki kızarıklık nedeniyle hastaneye gitti. Doktor tedavi etmeyince tartışma çıktı.

Koronavirüslü şahıs göz muayesine gitti
banner150

İstanbul Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi acil servisine giden M.Ö. isimli şahıs, gözlerindeki kızarıklığı tedavi ettirmek istedi.

M.Ö.'nün kimlik bilgileri sisteme girilince koronavirüs teşhisi konulduğu ve evde karantina altında olması gerektiği anlaşıldı.

DOKTOR, KORONALI ÇIKINCA TEDAVİ ETMEDİ
Doktor, hastanın en kısa sürede evine gitmesi gerektiğini bildirerek, tedavi isteğini kabul etmedi. M. Ö., bunun üzerine doktorla tartışmaya başladı. Bunun üzerine hastanedeki güvenlik görevlileri çağrılarak, polise haber verildi.

ACİL SERVİSTE PANİK YAŞANDI
Acil servise koronavirüslü hasta geldiği duyulunca buradakiler panik içerisinde dışarı çıktı. Muayene odasından çıkarılan M.Ö., polis çağrıldığını öğrenince kendisine eşlik eden kişi ile birlikte kayıplara karıştı.

Kısa sürede hastaneye gelen beyaz tulumlu, maskeli ve siperlikli polisler, hastane çevresinde arama yapmalarına rağmen belirtilen eşkale uygun kişiyi bulamadı. Polis, daha sonra M.Ö.'yü evinde yakalayarak, karantina yurduna yerleştirdi.

"HASTANE KALABALIKTI"
Hastanede olanları gören Basir Orakçı, "Hastaneye koronavirüsü taşıyan bir hasta gelmiş. Onu muayene odasından çıkardılar. Sonrasında hastanenin güvenlik görevlisi polisi arayarak içeride virüslü hasta olduğunu söyledi. Sonrasında özel kıyafetli polisler geldi. Şahıs kaçmış. Bulamadılar. Hastane kalabalıktı. Vatandaşlar panik yaşadı birçok kişi dışarı kaçtı." dedi.

Güncelleme Tarihi: 06 Ekim 2020, 11:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.