Korkunç olay! Cesedi bulaşık makinesinden çıktı

İstanbul'un Fatih ilçesindeki bir binadan gelen kokular korkunç gerçeği açığa çıkardı. Olay yerinde inceleme yapan ekipler, bir evin banyosunda, üzeri betonla kapatılmış bulaşık makinesinin içinde bir erkek cesedi buldu. Olayla ilgili 3 kişi ise gözaltına alındı.

Korkunç olay! Cesedi bulaşık makinesinden çıktı

Alınan bilgiye göre, İskenderpaşa Mahallesi Kızanlık Caddesi'ndeki binanın giriş katına, kötü koku ihbarı üzerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.

Adrese giden ekipler, kapının açılmaması üzerine itfaiyeden yardım istedi. 

BULAŞIK MAKİNESİNİN İÇİNDEN ÇIKTI

Kapının açılmasıyla eve giren ekipler, banyoda, üzeri betonla kapatılmış bir bulaşık makinesi buldu. İtfaiye ekiplerinin betonu kırmasının ardından bulaşık makinesinin içinde bir erkek cesedi tespit edildi. 

3 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Olayla ilgili evdeki 1'i kadın 3 şüpheli gözaltına alındı. Kadın şüphelinin polis aracına binerken fenalık geçirdiği görüldü. Polise ihbarı da gözaltına alınan şüphelilerden birinin yaptığı öğrenildi.

Bu arada, Tunus uyruklu olduğu ve sosyal medyada hakkında kayıp ilanı verildiği öğrenilen kişinin cesedinin, incelemenin ardından bulaşık makinesiyle Adli Tıp Kurumu'na gönderileceği belirtildi.

Cumhuriyet savcısı ve polis ekiplerinin evdeki incelemesi sürüyor. 

YORUM EKLE

banner75