Kooperatif başkanı lüks aracıyla gelip, gıda yardımı aldı

Şanlıurfa İhtisas Gıda İmalatçılar Kooperatif Başkanı Kureyşi Çelik, yoksul ailelere dağıtılan gıda yardım paketini, lüks aracıyla alıp götürmesi tepki çekti.

Kooperatif başkanı lüks aracıyla gelip, gıda yardımı aldı

Görüntüleri İYİ Parti Şanlıurfa İl Başkanı Mehmet Fedai Çakmaklı sosyal medya hesabından paylaştı. Videoda Haliliye İlçe Belediyesi logolu poşeti alan Şanlıurfa İhtisas Gıda İmalatçılar Kooperatif Başkanı Kureyşi Çelik, görüntüyü çeken kişinin "Altınızda son model jiple gelmişsiniz" şeklindeki sitemine "O fakirlerden birisi de benim" sözleriyle yanıt vermesi dikkat çekti.

AÇIKLAMA YAPTI
Görüntünün yayınlanması sonrasında sosyal medyadan açıklama yapan Kureyşi Çelik, "Görüldüğü üzere espri amacıyla yapılan bir ikili diyalog var. Bunu başka yerlere çekmek algı oluşturmaktan başka bir şey değildir. Şahsıma yapmış olduğunuz yakıştırmayı üzülerek okudum. Bu millet herkesi tanır, bilir. Bizim yaptıklarımız ve yapacaklarımız her zaman gözler önündedir" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.