banner232

Konuşanlar 33. bölüm izle EXXEN HD full yayın (YENİ BÖLÜM)

Sezonun en çok konuşulan Talk show programı Konuşanlar 33. son bölümü ile EXXEN'de seyirci ile buluştu. Nefes kesen sahneleri ile ekran başındakileri güldürmeye başaran Konuşanlar yine izleyenleri ekranlara kilitledi. Programın yeni bölümünü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler haberimizden izleyebilirler. İşte Konuşanlar 33. bölüm tamamı

Gülmekten karnımıza ağrılar sokan EXXEN'in en çok izlenen programı Konuşanlar 33. bölümü yine eğlenceli dakikalar yaşattı.

Konuşanlar her Cuma izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor. Bir saat boyunca birbirinden ilginç konuk hikayeleri anlatan konuklar ve seyirciler, gösteriyi büyük bir ilgiyle izlediler ve olay yerinde kahkahalar kopuyor.

Acun Ilıcalı platformuna aktarılan en başarılı proje olarak büyük ilgi gören Konuşanlar yeni bölümü 17 Eylül Cuma saat 00:00'da yayınlanacak. Güne başlarken Acun Ilıcalı'nın dijital kanalı EXXEN'de Konuşanlar'ı sakın kaçırmayın.

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2021, 01:46
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.