Kilis'te intihar etmek isteyen kadını polis kurtardı!

Kilis'te, ismi belirlenemeyen 21 yaşındaki bir çocuk annesi kadın Cumhuriyet meydanı üzerinde bir binanın terasına çıkarak intihar etmek istedi. Olay yerine gelen polis ekiplerin ikna çabaları sonucu kurtarıldı.

Olay, öğle saatlerinde Cumhuriyet meydanı üzerinde bulunan bir apartmanda meydana geldi. İddiaya göre, psikolojik sorunları olduğu belirlenen 21 yaşındaki genç annenin, cadde üzerinde bulunan apartmanın çatısına çıkarak intihar etmek istedi. Durumu fark eden çevredeki vatandaşlar olayı polise bildirdi. Kısa sürede olay yerine gelen polis çevre güvenliğini alarak genç kadını ikna etmeye çalıştı.

Bu sırada olay yerine sağlık ekipleri de çağırıldı. Sağlık ekipleri ise olası bir kazaya karşı olay yerinde hazır bekledi. Atlamaya çalışan genç annenin hareketleri herkesin korku dolu dakikalar yaşamasına neden oldu. Polislerin müdahalesiyle atlaması engellenen genç anne bulunduğu yerden indirildi.

Polis kurtardığı genç kadını sağlık kontrolünden geçirdikten sonra ifadesini almak üzere emniyet müdürlüğüne götürdü.

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2020, 14:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.