Kendi odasında ölü bulundu! Bakın o şişelerden ne çıktı...

İstanbul Esenyurt’ta ev arkadaşıyla kalan şahıs önceki gece alkol aldı. Dün ise kendi odasında ölü bulundu. Olay yeri inceleme ekiplerinin evde bulduğu pet şişelerde ise metil alkol tespit edilirken kesin ölüm nedeni yapılacak otopsinin ardından belirlenecek.

Kendi odasında ölü bulundu! Bakın o şişelerden ne çıktı...

İstanbul Esenyurt’ta lüks bir sitede yaşayan Gökhan K. Olay, iddiaya göre, bir gece önce kaçak yollarla edindiği alkol şişelerini alıp eve geldi. Kendi odasına giren Gökhan K. aldığı alkolü içip uyudu. Gece geç saatlerde gelen ev arkadaşı Mustafa T. Gökhan K.’ye seslendi ancak cevap alamadı.

Uyuduğunu düşündü

Arkadaşının uyuduğunu düşünen Mustafa T. bir süre sonra uyudu.Sabah işe gitmek için evden çıkan Mustafa T.’yi bir süre sonra Gökhan K.’nin çalıştığı iş yerinden müdürü arayarak Gökhan K.’ın iş yerine gelmediğini bildirdi. Bir süre cep telefonu ile ev arkadaşına ulaşmaya çalışan Mustafa T. daha sonra eve giderek kontrol etmek istedi.

Korkunç halde buldu

Eve geldiğinde ise Gökhan K.’ın morarmış cesedi ile karşılaşan arkadaşı durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi.

KAYNAK: İHA

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2019, 10:30
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.