Your SEO optimized title page contents

Karakolda akılalmaz olay! 'Erkek arkadaşım kaçtı, ben de...'

Kavga ettiği sevgilisini karakola kadar kovalayan Hatice G. araya giren polislere de küfredip tokat attı. Genç kadına 8 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.

Karakolda akılalmaz olay! 'Erkek arkadaşım kaçtı, ben de...'

Şişli’de bir eğlence yerinde kavga ettiği erkek arkadaşını sığındığı karakolda darbetmeye çalışan 30 yaşındaki Hatice G. kendisine mani olmaya çalışan polislere de tokat attı. “Hırçınlık yaptım, pişmanım” diyen Hatice G.’yi erkek arkadaşı affetse de 2 polis affetmedi. Hatice G. hakkında “kasten yaralama” ve “hakaret” suçlarından 8 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.

KARAKOLA SIĞINDI

İstanbul Cumhuriyet Savcılığı’nın hazırladığı iddianameye göre, Şişli’de 23 Şubat’ta kız arkadaşı Hatice G. ile bir eğlence yerine giden M.E.Ç. mekânı beğenmeyince buradan çıkmak istedi. Bunun üzerine Hatice G. ile aralarında tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine M.E.Ç., kendini korumak için Harbiye Polis Merkezi’ne sığındı. Ancak Hatice G. burada da peşini bırakmadı. Olay günü merkezde görevli olan polis memurları F.B. ile B.E., Hatice G.’nin erkek arkadaşına burada da saldırmaya kalkması üzerine genç kadını tutarak etkisiz hale getirmeye çalıştı. Ancak Hatice G. polislere de küfür ve hakaret etti. Bununla da yetinmeyen genç kadın, polis F.B.’ye tokat attı. 

"HIRÇINLIK YAPTIM" 

Hatice G. ifadesinde olay günü eğlenmek amacıyla erkek arkadaşı ile bir mekâna gittiklerini belirterek, “Aramızda tartışma çıktı. Erkek arkadaşım yakında bulunan polis merkezine kaçtı. Ben de peşinden gittim. Erkek arkadaşıma çok kızdığım için küfrettim. Sonra araya girmeye çalışan polislere hırçınlık yaptım. Kızgınlıkla beni tutmaya çalışan polise tokat attım. Çok kızdığım için küfür etmiş de olabilirim. Polis merkezinde çıkardığım olay için pişmanım” dedi. 

M.E.Ç. sevgilisinden şikâyetçi olmazken, polis memurları F.B. ve B.E. genç kadından şikâyetçi olarak uzlaşmak istemediklerini beyan ettiler. İddianamede savcı, Hatice G.’nin pişman olduğunu söyleyerek suçunu ikrar ettiğini belirtip, Hatice G. hakkında “kasten yaralama” ve “hakaret” suçlarından 3 yıldan 8 yıla kadar hapis istedi.

Kaynak: MİLLİYET

YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.