Kahraman Mehmetçiğin ''Girilemez'' denilen yerde karpuz keyfi! ''Karpuzu ortadan yardık'' diyorlar...

Terör ve Güvenlik Uzmanı Abdullah Ağar, Mehmetçiğin “Girilemez” denilen Haftanin’de karpuz keyfini sosyal medya hesabından paylaştı. Ağar, paylaşımına, ''Karpuzu ortadan yardık’ diyorlar'' ifadelerini kullandı.

Kahraman Mehmetçiğin ''Girilemez'' denilen yerde karpuz keyfi! ''Karpuzu ortadan yardık'' diyorlar...
banner150

Mehmetçik, Irak’ın kuzeyindeki Haftanin bölgesinde başlattığı Pençe-Kaplan Operasyonu’nda 20 ila 40 kilometre ilerleyerek iç bölgelere konuşlandı. Haftanin sınırlarında 10’u aşkın stratejik tepede kontrolü sağlayan TSK, karadan ve havadan operasyonlarını ise sürdürmeye devam ediyor.

Öte yandan Güvenlik ve Terör Uzmanı Abdullah Ağar, kahraman Mehmetçiğin ''Girilemez, Kurtarılmış bölge, 'sözde' devlet'' Haftanin’de karpuz keyfini sosyal medya hesabından paylaştı.

Paylaşımında, ''Karpuzu ortadan yardık' diyorlar'' ifadelerini kullanan Abdullah Ağar’ın paylaşımının tamamı şu şekilde:

''Mehmetçik’in; Girilemez, Kurtarılmış bölge, 'sözde' devlet'' Haftanin’de KARPUZ KEYFİ. ''Karpuzu ortadan yardık'' diyorlar.

İşte o fotoğraf ve paylaşım:


 

Güncelleme Tarihi: 01 Temmuz 2020, 15:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.