Kadınları istismar eden 'cinci hoca'nın AK Parti'li Tevfik Göksu ile fotoğrafları ortaya çıktı

Kadınları ‘eşleriyle aralarını düzeltme’ bahanesiyle çırıl çıplak soyan ve istismar eden sahtekar hocanın, AK Parti’li Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu ile fotoğrafları ortaya çıktı.

Kadınları istismar eden 'cinci hoca'nın AK Parti'li Tevfik Göksu ile fotoğrafları ortaya çıktı

İstanbul’da 'cinci hoca' olarak bilinen, cinsel taciz suçlamasıyla tutuklanan Burhan Dalgalı’nın Esenler Belediyesi Başkanı Mehmet Tevfik Göksu’nun da yer aldığı fotoğrafta yer alması tartışma yarattı.

Dalgalı’nın 2018-19 yıllarında Esenler belediyesi Park ve Bahçeler bölümünde çalıştığı, bir süre Esenler bölge parkı mescidinde belediye görevlendirmesiyle imamlık yaptığı öne sürüldü.

T24'ün ulaştığı Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu ise bu iddiayı yalanladı.

Göksu iddia ile ilgili "Esenler Belediyesi'nde çalışmıyor, çalışmadı. Ben hiçbir zaman hatırlamıyorum" dedi. 

Dalgalı ile aynı karede olan fotoğrafı ile ilgili de konuşan Göksu, "Ben 500 bin kişiyle fotoğraf çektiriyorum. Adamın suç işleyeceğini nereden bileyim ben. Yöre derneklerinde, cenazelerde falan çok görürdüm ben onu. Onun PKK ile fotoğrafını göstermişlerdi bana. Ondan sonra biz 'bu kimdir' falan demeye başladık. Nereye gitsek görüyorduk onu" ifadesini kullandı.  

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2020, 09:24
YORUM EKLE
YORUMLAR
yusuf35
yusuf35 - 10 ay Önce

"kadınları istismar eden" diye başlık atılmış da, o videoyu bende izledim. kadın gönüllü ilişkiye giriyor, donunu kendi çıkartıyor. yani bi sakso çekmediği kaldı. hem nalına, hemö mıhına. deyyus hoca, mutlaka birilerini taciz etmiştir fakat o kadını değil..

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.