Kaçak çalıştırılan kadınlar gizli bölmede basıldılar!

Ankara'da 300 polisin katılımıyla gerçekleştirilen halkın yoğun olduğu bölgeler ve eğlence mekanlarına yönelik asayiş uygulama sırasında kontrol edilen bir eğlence mekanında kaçak çalıştırıldıkları belirlenen 6 yabancı uyruklu kadın soyunma dolabı görüntüsü verilmiş gizli bölmede yakalandı.

Kaçak çalıştırılan kadınlar gizli bölmede basıldılar!
banner150

Ankara Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ve Çankaya İlçe Emniyet  Müdürlüğü ekiplerince, Çankaya ilçesinde asayiş uygulaması gerçekleştirildi. Uygulama kapsamında, kimlik bilgileri sorgulanan 8 bin kişiden çeşitli  suçlardan aranan 16 zanlı yakalanırken, 25 kişi hakkında yasal işlem yapıldı. Ayrıca denetlemelerde 1 tabanca ile 1 av tüfeği ele geçirildi. Uygulamada sorgulanan 1960 araçtan 86'sına cezai işlem uygulanırken 8  araç ise trafikten men edildi. Polis ekiplerinin yanı sıra Gıda Tarım İl Müdürlüğü, maliye ve  belediye ekiplerinin de katılımıyla gerçekleştirilen uygulamada denetlenen 40 iş  yerinden 32'sine toplam 60 bin lira para cezası uygulandı. Uygulama sırasında, Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği  ekiplerince denetlenen bir eğlence merkezinin soyunma odasında bulunan elbise  dolabı süsü verilmiş gizli bölme polisi dahi şaşırttı. Burada yapılan aramada, eğlence merkezinde kaçak çalıştırıldıkları  belirlenen yabancı uyruklu 6 kadın yakalandı. Gözaltına alınan yabancı uyruklu kadınlar, sınır dışı işlemleri için emniyete götürülürken, iş yeri sahibi gözaltına alındı.

KAYNAK: AA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.