İşte ''ücretsiz'' 1 milyon doz aşıya ödenen paranın belgesi

Çin’den gelen 1 milyon doz ücretsiz aşının özel bir şirket tarafından Devlet Malzeme Ofisi’ne her bir dozu 12 dolardan fatura edildiği iddiasında yeni bir gelişme yaşandı. Kaynak: Ücretsiz gönderilen 1 milyon doz aşıya para ödendiğinin belgesi ortaya çıktı.

İşte ''ücretsiz'' 1 milyon doz aşıya ödenen paranın belgesi

Çin’den gelen 1 milyon doz ücretsiz aşının özel bir şirket tarafından Devlet Malzeme Ofisi’ne her bir dozu 12 dolardan fatura edildiği iddiasında yeni bir gelişme yaşandı. CHP Ankara Milletvekili Murat Emir, aracı firmanın bedelsiz aldığı 1 milyon doz aşıyı 12 milyon dolara sattığına dair faturayı paylaştı.

Çin’den getirilen Sinovac aşısında tartışmalar bitmiyor. İlk olarak CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun grup toplantısında gündeme getirdiği "Çin'in ücretsiz sağladığı 1 milyon aşıya para ödendiği" iddiasında yeni bir gelişme yaşandı.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ankara Milletvekili Murat Emir, korona virüs aşısında aracı firmanın bedelsiz aldığı 1 milyon doz aşıyı Devlet Malzeme Ofisi’ne dozu 12 dolardan olmak üzere toplamda 12 milyon dolara satıldığının faturasını paylaştı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Türkoğlu70
Türkoğlu70 - 2 ay Önce

Bu belgeyi hükümete vermiyorlarda chpkk yamı veriyorlar )))kanalmaraş sağlık bakanı ve hükümetin açıklamalarından bir kelime yazmıyorsunuz Allah sizleride islah eylesin gerçi sizinde yanmış yeriniz var daha çok yanacaksınız Türkiye Cumhuriyeti olduğu sürece

Türkoğlu46
Türkoğlu46 - 2 ay Önce

Kanalmaraş bu sahte kağıdı haber yapıyorsunuz((( İstanbul'daki gerçek çöp daglarından bir resim v bir kelime edemiyorsunuz bir hatırlatayım dedim bu çöp dağlarını kanalmaraş sayfasında görmek isteriz kimden korkuyorsunuz haber yapmıyorsunuz

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.