banner232

İstanbul'da vicdanları yaralayan olay: Köpeğe çarpıp kaçtı!

İstanbul'un Eyüpsultan İlçesi'nde büyük bir insanlık ayıbına şahit olundu. Girdiği sitenin girişindeki köpeğe çarpıp, kaçan taksicinin o anları kameraya yansıdı.

İstanbul'da vicdanları yaralayan olay: Köpeğe çarpıp kaçtı!

İHA'da yer alan habere göre; İstanbul'un Eyüpsultan ilçesine bağlı Emniyettepe Mahallesi’nde bir siteye giriş yapmak isteyen 34 TDE 97 plakalı taksi sürücüsü, kapının açılmasıyla girişteki 'Zeytin' isimli köpeği ezdi.

Kısa bir süre duraklayan taksici, ardından sitenin içerisine doğru ilerleyerek uzaklaştı. Olayın ardından siteye gelen vatandaşlar, köpeğin hareketsiz şekilde yerde yattığını fark etti. Köpeğin ezildiğini anlayan vatandaşlar, sitenin güvenlik kamera görüntülerini incelemeye aldı. Yapılan inceleme sonrasında taksinin köpeği ezdiği ve sonrasında uzaklaştığı ortaya çıktı.

ŞİKAYETÇİ OLACAKLAR
Büyük bir üzüntü yaşayan site sakinleri, köpeğin cansız bedenini alarak sitedeki bir boş arsaya gömdü. Vatandaşların, köpeğin karnesini çıkartmalarının ardından taksici hakkında emniyete şikayette bulunacakları öğrenildi.

YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.