banner232

İstanbul'da vahşi cinayet: Instagram buluşması ölümle bitti

İstanbul’da yaşayan Fidan B (29), sosyal medyadan tanışıp buluştuğu Veysel Ç., genç kadını kardeşleri tarafından öldürüldü. Sabah Gazetesi'nden Yunus Emre Kavak'ın özel haberi...

İstanbul'da vahşi cinayet: Instagram buluşması ölümle bitti

SABAH'ta yer alan habere göre, Ablaları uyurken cep telefonuna gelen mesajla kendisinin Instagram üzerinden biriyle flört ettiğini düşünen 3 kardeş, iddiaya göre abla ile plan yaparak buluşma noktasına çağırdıkları Veysi Ç.'yi bıçak ve muşta ile öldürdü.

Olay, Ümraniye Dudullu mahallesinde meydana geldi. 29 yaşındaki Fidan B. iddiaya göre Instagram'da sosyal medya takipçisi kazanabilmek için yeni bir hesap açtı ve gelen tüm takip isteklerini kabul etti.

İddiaya göre bu isteklerden biri de tekstilci Veysi Ç.'ye (31) aitti. İkilinin bu platformda başlayan görüşmesi bir süre sonra flörte döndü. Bir gün, Fidan B., cep telefonunu açık unutup evde uykuya daldı.

ÖLÜME RANDEVULAŞTI
O sırada peş peşe gelen mesajlardan şüphelenen erkek kardeşleri telefona bakınca yazışmaları gördü. Fidan B. adına mesaj yazan kardeşler, uzun süredir buluşma ayarlamaya çalışan Veysi Ç.'ye randevu verdi. İddiaya göre Fidan B. de sonradan bu plana ortak oldu. Kardeşlerine, "Bu adamla bir süre konuştuk. Beni rahatsız ediyor" dedi.

FECİ ŞEKİLDE KATLEDİLDİ
Ertesi gün buluşma noktasına giden Fidan B., Dudullu Meydanı'nda Veysi Ç.'nin gelmesini bekledi. Kardeşleri de ayrı bir noktada pusuya yattı. Taksi ile buluşma noktasına gelen Veysi Ç., genç kadını aradı.

Fidan B. de kardeşlerine bildirdi. Kardeşler Muhammed B. (22), Yunus B. (19) ve İbrahim B. (24), takside bekleyen Veysi Ç.'ye araçtan iner inmez bıçak ve muşta ile saldırdı.

Ağır yaralanan Veysi Ç. kaldırıldığı hastanede öldü. Emniyet güçleri, konuyla ilgili geniş çaplı bir çalışma başlattı.

Üç kardeşin izine ulaşıldı. Abla-kardeşlerin evine baskın yapıldı.

YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.