Your SEO optimized title page contents

İsrail saldırdı, Rusya jandarma gönderiyor!

İsrail, Golan Tepeleri'nde düzenlemiş olduğu operasyonda 7 kişiyi öldürdüğünü duyurdu. Bu haberin ardından, Rusya'nın bölgede jandarma konuşlandıracağı açıklandı.

İsrail saldırdı, Rusya jandarma gönderiyor!

İsrail Radyosu, gece Suriye sınırlarındaki Golan Tepeleri'ne hava saldırısı düzenlendiğini ve 7 kişinin öldürüldüğünü dünyaya duyurdu.

İsrail Ordusu, "Golan Tepeleri'nin Suriye kısmının güneyindeki terör hedeflerine yönelik hava operasyonu düzenlendi" ifadesini kullandı. Ancak kaç kişinin öldüğü konusunda sessiz kaldı. 

Bu haberlerin hemen ardından, Rus Interfax haber ajansı bölgeyle ilgili flaş bir haber daha verdi. Buna göre, Rusya Golan Tepeleri'ne jandarma gönderiyor. 

Rusya Savunma Bakanlığı’na dayandırılan haberde, Moskova’nın bölgede 8 gözlem noktası kuracağı da belirtildi. Gerekçe olarak da, “Olası provokasyonların engellenmesi” gösterildi.

Dün İran güçlerinin ağır silahlarının, İsrail işgalindeki Golan Tepeleri’nden 85 kilometre uzağa yerleştirildiği duyurulmuştu. Ancak İsrail bu çekilmeyi yetersiz buluyor.

Kaynak: Milliyet

Güncelleme Tarihi: 02 Ağustos 2018, 13:47
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.