"İntihar etti" dediği eşi kurtulunca şoke eden gerçekler ortaya çıktı!

Ankara'da polis memuru Müslüm A. sağlık ekiplerini arayarak eşinin intihar ettiğini söyledi. Hayati tehlikesi bulunan kadının yoğun bakımdaki tedavisinin ardından verdiği ifadede gerçekler ortaya çıktı. Talihsiz kadın; rızası dışında cinsel ilişkiye zorlandığını, evi terk etmek isteyince eşi Müslüm A.'nın kendisini vurduğunu belirtti.

"İntihar etti" dediği eşi kurtulunca şoke eden gerçekler ortaya çıktı!

Ankara'nın Keçiören ilçesi Osmangazi Mahallesi'nde, 13 Eylül'de polis memuru Müslüm A. sağlık ekiplerini arayarak, eşinin silahla intihar ettiğini söyledi. Başından ağır yaralanan ve hayati tehlikesi bulunan S.N.A, ekipler tarafından Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Olay yerine gelen polis ekiplerince yapılan incelemede Müslüm A., yüzünde sıyırıklar ve tırnak izleri görülmesi üzerine gözaltına alındı.

EŞİNİN İNTİHAR ETTİĞİNİ SÖYLEDİ
Müslüm A. ilk ifadesinde, eşinin kredi çekip aldığı evi ailesine devretmek istemesi üzerine tartıştıklarını, farklı odalara ayrıldıklarını, bir süre sonra eşi S.N.A'nın yanına gelip "Bu hayattan sıkıldım, boşanmak istiyorum" dediğini iddia etti.S.N.A'nın evi terk etmek istemesi üzerine sakinleştirmeye çalıştığını savunan Müslüm A., eşinin oturma odasındaki silahı alıp yatak odasına geçtiğini, "Bıktım artık öldüreceğim kendimi" dediğini, o sırada elindeki silahı almak için aralarında arbede yaşandığını ve yüzündeki çiziklerin de bu esnada olduğunu ileri sürdü. Şüpheli Müslüm A., arbede sırasında eşinin tetiğe bastığını ve başından yaralanarak kanlar içinde yatağa yığıldığını öne sürdü.

UZUN SÜRE YOĞUN BAKIMDA KALAN KADIN POLİSE İFADE VERDİ
Riskli ameliyatın ardından uzun süre yoğun bakımda kalan S.N.A, servise alındığında olaya ilişkin polise ifade verdi.

S.N.A, önceden infaz koruma memuru olarak görev yaptığını, daha sonra sağlık memuru olarak hastaneye atandığını, eşiyle de 2 aylık evli olduğunu ifade etti.

"BEN SENİ ÇOK KISKANIYORUM" DİYEREK ANNESİNE GİTMESİNE İZİN VERMEMİŞ
İfadesinde eşine annesini özlediğini söylediğini belirten kadın, "Ellerini öpmek için Kırıkkale'ye götürmesini istedim. Müslüm kabul etmedi. 'Ben seni çok kıskanıyorum.' diyerek annemlere götürmeyeceğini söyledi. Uyumak için yatak odasına gitti. Saat 14.00 sıralarında uyandı. Daha sonra mutfağa geldi. Ben yemek yapmıştım. Aramızda tartışma çıktı, o esnada beni darbetti" dedi.

"RIZAM DIŞINDA BENİMLE İLİŞKİYE GİRDİ"
Kendisini korumak için Müslüm A.'nın boynunu çizdiğini aktaran kadın, "Gün boyu bu kavgamız devam etti. Akşam saat 20.00 sıralarında beni yatak odasına götürdü, rızam dışında benimle ilişkiye girdi. Bu olay beni olumsuz etkiledi, bir an önce evi terk edip annemlere gitmek istedim. Yatak odasında üstümü giyindim. Dışarı çıkmak istediğim sırada, Müslüm önüme geçti. 'Seni öldüreceğim' dedi. Salona gitti, silahını her zaman bırakmış olduğu televizyon ünitesinden alıp geldi. "Seni vururum" diyerek, silahı bana doğrulttu. Beni vuracağını hiç düşünmüyordum. Gitmek için ısrar ettiğim sırada bana ateş etti. Daha sonrasını hatırlamıyorum" ifadelerini kullandı.

HAKKINDA BİRÇOK SUÇTAN İDDİANAME HAZIRLANDI
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığınca Müslüm A. hakkında "eşi kasten öldürmeye teşebbüs", "nitelikli cinsel saldırı", "kişiyi hürriyetinden yoksun kılma" ve "yaralama" suçlarından iddianame hazırlandı. İddianamede, şüpheli Müslüm A.'nın ifadelerinin gerçeklikle bağdaşmadığı vurgulanarak, S.N.A.'nın gözünde "ekimoz" oluşacak şekilde darbedildiği, daha sonra ikametten ayrılmasının zorla engellendiğini ve rızası olmaksızın cinsel saldırıya maruz kaldığı kaydedildi.

56 YIL HAPSİ İSTENİYOR
Müslüm A.'nın mağdur S.N.A'ya "seni vururum, öldürürüm" şeklinde tehditte bulunduğunun sabit olduğu belirtilen iddianamede, şüphelinin, S.N.A.'ya ateş ederek hayati tehlike geçirecek şekilde öldürmeye teşebbüs eylemini gerçekleştirdiği ifade edildi. İddianamede, Müslüm A'nın 56 yıl hapisle cezalandırılması talep edildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.