Hırsızlar pişman oldu, muzları geri getirdi

Bursa'da bir manavdan hırsızlık yapan kimliği belirsiz üç kişi, 1 saat arayla pişman olunca çaldığı muzları tezgaha geri bıraktı. Eşyaları görünce şok olan ev sahibi, geri gelmeyen ütüsünü de istedi. Güvenlik kamerasından olayı fark eden manav Cihan Adak ''Hırsızlara örnek olsun'' dedi.

Hırsızlar pişman oldu, muzları geri getirdi

DHA'nın haberine göre, İlginç olay İnegöl ilçesi Orhaniye Mahallesi'nde yaşandı. Manava dün gece 03.15'de gelen kimliği belirsiz 3 kişi, örtü altındaki yaklaşık 10 kilogram muzu poşetlere doldurdu. Ardından da hızla uzaklaştı. Üçlü, yaklaşık 1 saat sonra geri gelip, çaldıkları muzları tezgaha yerleştirdi.

Sabah iş yerine gelen Cihan Adak, tezgahtaki değişikliği fark ederek güvenlik kamera görüntülerini izledi. Muzların önce çalındığını sonra geri getirildiğini gördü.

"ÖRNEK HIRSIZ"
Cihan Adak, şüphelilerinden şikayetçi olmadığını belirterek, "Daha önce de hırsızlık yaşadık. İlk defa böyle ilginç bir olay başımıza geldi. Vicdanlı hırsızlara denk geldik. Yaparlarsa da böyle hırsızlık yapsınlar. Bütün hırsızlara örnek olsun. Biz de şikayetçi olmuyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2021, 13:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.